Faaliyetlerimize 1997 yılından beri otomasyon ve otomasyon ürünleri satışında hizmet veren Vega otomasyon şirketinin bünyesinde 2004 yılında başlamış olup, 2008 yılı itibariyle Frekans Makina A.Ş olarak devam etmekteyiz. Geçen yıllar içerisinde kablo makinaları imalatı konusunda uzmanlaşıp, haddahane ve tekstil sektöründeki makinalarda da deneyim kazandık. Ayrıca kendi bünyemizde CNC çalışmalarımızı da yapmaktayız. Üniversitedeki hocalarımızın, mühendis arkadaşlarımızın, sektörde deneyimli elemanlarımızın ve müşterilerimizin katkılarıyla Ar-Ge çalışmalarımıza hızla devam etmekte olup, Ar-Ge çalışmalarına verdiğimiz önem çerçevesinde 6 adet patentli ürünümüze yenilerini eklemek için gerekli patent çalışmalarını sürdürmekteyiz. Ülkemizde yapılmayan ilk makinaların üretimlerini de hedef almaktayız. Bu alanda çelik sektörü için paketleme ve start-stop makas uygulamalarını yapmış bulunmaktayız. Müşterilerimizden, tedarikçilerimizden ve çalışanlarımızdan aldığımız destekle hizmetlerimizdeki kalitemizi belgelendirmek açısından ISO 9001 Kalite belgesinin alınması ile ilgili çalışmalara Ocak 2008 itibariyle başlamış bulunmaktayız.
Bilgi ve birikimlerimizi bir araya getirip yüksek kalite anlayışımızı ve yenilikçi gücümüzü kullanarak ekonomimize yeni ürünler kazandırmak.
Beklentileri aşan, kusursuz ve müşteri odaklı hizmet üreterek rekabeti kendi yönüne çeviren ürünlerimizle sektörümüzde lider ve dünya şirketi olmak.